USŁUGI

Budowa, przebudowa, komputerów PC, laptopów, MICROS sprzęt: Workstation 3 & 4 & LX, Ultra, Eclipse, Kitchen & Thermal Printers, Cash Drawers, Keyboard Workstations, Mobile MICROS, – macintosh naprawa (G3,G4,G5, iMac, eMac, MacBook’s i także Old World)

Sieci komputerowe – to proste!
Od zupełnie prostej sieci komputerowej aż do firmowego intranetu, dzielenie internetu na użytkowników, udostępnianie komputerów i drukarek, kamery internetowe IP, dyski i macierze sieciowe. Sprzęt ubiquiti, mikrotik, TP-Link.

Doradztwo
Czasami wybór komputera i systemu operacyjnego NIE MOŻE być pozostawiony sprzedawcy w sklepie. Często jeśli nie znasz się na sprzęcie dostaniesz to co jest na magazynie albo to co ma się sprzedać. Jeśli nie czujesz się pewnie wybiorę komputer za ciebie!

Dostęp zdalny / zdalna pomoc
Czasami ze względu na odległość dzielącą mnie z klientem świadczę usługi zdalnego serwisu – wymagane połączenie z internetem. Anydesk oraz TeamViewer

Instalacja oprogramowania i systemów operacyjnych
Systemy operacyjne: Windows (10, VISTA, XP, 2000, 2003 + wersje serwerowe), MacOS ( 7.5.5 aż do X), Unix (SunOS), Linux (ubuntu, opensuse, fedora i inne) Programy narzędziowe: Norton Utilities, Disk Warrior (mac), Winternals Administrator Pack WWW: Adobe DreamWeaver, PHP, MySQL, APACHE, Adobe FLASH Data recovery: BadCopy Pro, Norton SystemWorks, OnTrack Data bases: MySQL, PHP, Dbase, FoxPro, Excel, Access, Clarion, Dbase, Clipper Budowa serwerów: mail (pop3, smtp), web (apache), ftp, telnet, hamachi Serwery Pocztowe: Novell GroupWise, Lotus Domino, Sieci: Novell, AppleTalk, Microsoft Network, VPN, Active Directory, Samba Programowanie: Ruby on Rails, Pascal, C++, Programy graficzne: Adobe (InDesign, Illustrator, Acrobat, Photoshop), Quark, Corel Draw, Inne: Norton AntiVirus, Norton Ghost Solution Suite, Symantec Partition Magic, Norton Internet Security, Symantec pcAnywhere, Norton SystemWorks, Norton Utilities, Adobe After Effects

Komputery Poleasingowe Używane
Firmowe komputery nie muszą być drogie, obecnie za około 350 zł można kupić firmowego DELLa z legalnym Windows 10/7 z procesorem INTEL, Monitor 19″ w cenie około 175 zł! Dobra oferta w czasie kryzysu.

Komunikacja w automatyce przemysłowej
Uruchamianie systemów łączących urządzenia wyposażone w RS232 z internetem za pomocą autorskich routerów 3g, do wykorzystania z np. agregatami prądotwórczymi, centralami telefonicznymi i alarmowymi, z każdym urządzeniem wyposażonym w port RS232. Działa w pasmach: 3G/HSDPA/HSUPA/HSPA/GSM/GPRS/EDGE, posiada wbudowanego firewalla. Do wykorzystania w SCADA, PLC itp. Urządzenia nie zależne od operatora GSM.

Podpis Elektroniczny
Instalacja i wdrożenia podpisów elektronicznych – jedyna pewna forma identyfikacji korespondencji. Także poprzez strony bankowe.

Szkolenia, kursy, prywatne lekcje
To też moja specjalność! Posiadam uprawnienia pegagogiczne, oligofreno pedagogiki i pedagogiki lecznieczej. Jestem cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem – u mnie na pewno ZDASZ! Szkolenie przeprowadzam u ucznia w domu, jeśli nie posiadasz komputera mogę go do ciebie zabrać. Posiadam uprawnienia pedagogiczne.

Witaj! Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe oraz doradztwo w dziedzinie informatyki. Nasz zespół składa się z doświadczonych i najlepszych informatyków w kraju, którzy zawsze są gotowi do pomocy w każdej sytuacji.

Oferujemy między innymi:

  1. Naprawa komputerów i laptopów: Jesteśmy w stanie naprawić wszelkie usterki sprzętowe, takie jak awarie dysków twardych, problemy z systemem operacyjnym czy uszkodzenia mechaniczne.
  2. Optymalizacja systemu: Czynimy systemy bardziej wydajnymi poprzez usuwanie niepotrzebnych plików, optymalizację rejestru oraz instalację aktualizacji.
  3. Konfiguracja sieci komputerowych: Oferujemy kompleksową konfigurację sieci komputerowych, dzięki czemu można łatwiej udostępniać pliki i drukarki w sieci.
  4. Bezpieczeństwo: Zajmujemy się instalacją i konfiguracją oprogramowania antywirusowego oraz zapór ogniowych, co zapewni ochronę przed zagrożeniami z sieci.
  5. Odzyskiwanie danych: W przypadku utraty danych oferujemy pomoc w ich odzyskaniu. Dysponujemy odpowiednim oprogramowaniem oraz narzędziami, które umożliwiają szybkie i skuteczne odzyskanie danych.
  6. Doradztwo informatyczne: Nasz zespół zawsze chętnie doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez cały dzień, 7 dni w tygodniu. Działamy szybko i skutecznie, aby zminimalizować czas przestoju sprzętu. Oferujemy również konkurencyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!